Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Sunways/Pylontech SET pro rodinné domy

Sestava pro stavbu fotovoltaické elektrárny v kombinaci značek Sunways a Pylontech obsahuje komponenty ve výborném poměru cena/výkon. Pro stavbu fotovoltaické elektrárny stačí dokoupit FOTOVOLTAICKÉ PANELY a KONSTRUKČNÍ PRVKY dle specifikace objektu, kde bude elektrárna umístěna. SET NABÍZÍME SE SKVĚLOU SLEVOU 10%!!
*
*
*
0,00 Kč s DPH
0,00 Kč bez DPH

Sestava pro stavbu fotovoltaické elektrárny značek Sunways a Pylontech obsahuje úložný systém pro stavbu a řízení vaší FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY - vše si zvolíte podle svých požadavků. Od výkonu a množství panelů, přes výkon střídače, až po akumulaci vyrobené energie. Navíc výběr celého setu Vám zajistí perfektní ceny, takže s usnadněním práce navíc získáte BONUS v podobě parádní investice.

Pro instalaci fotovoltaické elektrárny pak bude potřeba dokoupit jen SOLÁRNÍ PANELY a KONSTRUKČNÍ PRVKY dle specifikace objektu, kde bude elektrárna umístěna. POČTY JEDNOTLIVÝCH KUSŮ KONSTRUKCE VÁM RÁDI NA POŽÁDÁNÍ SPOČÍTÁME, prosím, kontaktujte nás na telefonu +420 737 413 598 anebo mailu lucies@greendrop.cz.

Set obsahuje:
- 1x střídač Sunways o výkonu dle vašeho výběru 10 nebo 12 kW
- 1x řídící modul PYLONTECH FORCE-H2 FSC500M BMS
- variabilní počet baterií 2-4 ks bateriového uložiště PYLONTECH FORCE-H2 FH9637M HV o kapacitě 3,5 kWh (podle toho, jak moc energie plánujete uschovat).
- volitelně optimizéry Tigo, které optimalizují výkon FVE a ve spojení s řídící jednotkou zajišťuje mj protipožární bezpečnost a podrobný monitoring

K setu doporučujeme dokoupit ještě CCA/TAP kit, který skvěle monitoruje výkon vaší FVE na úrovni jednotlivých panelů, takže nejen že máte přehled, kolik vyrobíte, ale také můžete v případě komplikací snadno zjistit problém na konkrétním panelu...PROČ VYBRAT SUNWAYS / PYLONTECH SET...?
Měnič Sunways je hybridní střídač s třífázovým back-up výstupem, který lze až dvojnásobně přetížit na dobu 60 sekund. V normálním provozu disponuje 110% asymetrií a na back-up výstupu lze fázi přetížit až na 125 %.

- je hybridní měnič
- disponuje 110% asymetrií
- lze přetížit v back-up výstupu až na 125% výkonu
- lze přetížit až dvojnásobně na dobu 60 sekund
- je schopen se přepnout do back-up režimu během 10 ms
- je kompatibilní vysokonapěťovou baterií FORCE H1+H2.
- lze zapojit až 10 jednotek paralelně k sobě, a to i na back-up výstupu.
- Součástí balení je navíc wifi modul, smartmeter a CT (90 A). OLED display umožňuje nastavení funkcí střídače.

 Topologie: beztransformátorová
 Způsob připojení: třífázové/hybridní
 Rozměr: 410 x 550 x 175 mm
 Hmotnost střídače: 27 kg
Záruka výrobce: 60 měsíců

Sunways
Akumulační systém:
Force H2 je nejnovější verze vysokonapěťového bateriového úložného systému poskytovaného společností Pylontech.
Nově navržený systém poskytuje snadné připojení, které šetří drahocenný čas pro instalační techniky. Stohovací systém poskytuje flexibilní konfigurace od 96V do 384V napětí a kapacity 7,1 kWh14,21 kWh.

Pylontech

LiFePo baterie (lithium železo-fosfát) Pylontech 96V FORCE-H2 je stohovatelná v kapacitě 2-4 modulů a složená z řídícího modulu PYLONTECH FORCE-H2 FSC500M BAT.MAN.SYS a 2 - 4 ks modulů bateriové uložiště PYLONTECH FORCE-H2 FH9637M HV o kapacitě 3,5 kWh

Rozsah pracovní teploty: 0 až 50 °C
Třída ochrany: IP55
Životnost: 6 000 cyklů
Hmotnost BMS: 11,5 kg
Hmotnost uložiště: 38 kg
Minimální počet modulů uložiště: 2 ks
Maximální počet modulů uložiště: 4 ks

Poměr kapacity baterií vs. výkon instalované FVE dle podmínek NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM je 1-2:1.


Optimizér Tigo - díky optimalizaci na úrovni panelů lze realizovat i systémy s částečným zastíněním nebo různým uspořádáním panelů. To také umožňuje spínat pole panelu bez napětí - můžete tedy instalovat optimizéry pouze na dotčené panely anebo na celý FV systém.

OKOPTIMALIZACE - zvyšuje výkon pomocí optimalizace na úrovni modulu, např. při zastínění nebo jiném nesouladu

OKMONITOROVÁNÍ - snižuje náklady na údržbu díky monitoringu na úrovni modulu, vystopuje i poškození způsobená znečištěním nebo zastíněním

OKBEZPEČNOST - zvyšuje bezpečnost skrze možnost snížení anebo vypnutí produkce na úrovni modulu

Vyžaduje Tigo CCA/TAP Kit - pro kompletní monitoring pomocí aplikace Tigo a aktivaci funkce Rapid Shutdown 

Od 1.5.2023 je dle vyhlášky 114/2023 pro FVE s výkonem nad 10 kWp povinné zajistit bezpečnost instalace (nehořlavé materiály, provedení kabeového vedení) a okamžité vypnutí/odpojení instalace. Optimizéry Tigo jsou nejjednodušším, nejlevnějším a nejrychlejším řešením pro splnění poslední podmínky. Navíc společně s CCA/TAP jednotkou umí skvěle monitorovat výkon vaší FVE na úrovni jednotlivých panelů, takže nejen že máte přehled, kolik vyrobíte, ale také můžete v případě komplikací snadno zjistit problém na konkrétním panelu... 

Specifikace produktů
Název atributuHodnota atributu
PRODUKTOVÝ LIST

střídač Sunways ZDE

Bateriový systém ZDE

Optimizér Tigo ZDE